Ładowanie

Sklep Słowiański Bestiariusz

koszulki słowiańskie

Sklep Słowiański Bestiariusz

Koszulki słowiańskie stały się powszechne na rynku, dlatego warto wybierać takie produkty i firmy, które cieszą się dużą popularnością, wysoką jakością nadruku oraz ciekawymi wzorami inspirowanymi słowiańskimi demonami i folklorem. Wśród polecanych przez nas sklepów jest Słowiański Bestiariusz, który oprócz wspomnianych koszulek proponuje znacznie szerszy asortyment również ze słowiańskimi gadżetami do twojego domu.

Koszulki słowiańskie

Słowiański Bestiariusz jest znany i lubiany za jakość oferowanych produktów. Sklep powstał kilka lat temu i od tamtej pory szturmem zdobywa rynek koszulkowy, oferując wzory inspirowane kulturą Słowian. Koszulki słowiańskie znajdziesz w bajecznych, unikatowych symbolach, z wizerunkami bogów prosto ze słowiańskiej i nordyckiej mitologii oraz zapadające w pamięć demony z naszego rodzimego folkloru. 

Koszulka słowiańska Swaróg
Przykład koszulki ze sklepu Słowiański Bestiariusz. Za zgodą właściciela sklepu.

Słowiańskie amulety i gadżety użytku domowego 

Jeśli jeszcze nie znasz całego asortymentu, to zachęcamy Cię serdecznie, ponieważ Bestiariusz mnogi jest nie tylko w słowiańskie koszulki, ale również w bluzy, czapki, gadżety do domu (np. poduszki, kubki), biżuterię i torby. A wszystko to w inspiracji tradycją i demonami z polskiego folkloru.  Ponadto sklep Słowiański Bestiariusz oferuje  kalendarz słowiański z zaznaczonymi najważniejszymi wydarzeniami astronomicznymi i obrzędowymi cyklu rocznego Słowian.

Polecamy odzież i gadżety ze Słowiańskiego Bestiariusza również jako prezent dla bliskiej osoby!

Słowiańska mitologia opisana na blogu

Słowiański Bestiariusz to nie tylko sklep internetowy, ale również rozbudowany blog, na którym możecie znaleźć informacje o takich postaciach mitologii słowiańskiej jak: Perun, Weles, Mokosz czy Swaróg, a także istotach z demonologii słowiańskiej: strzygach, zmorach i południcach.

koszulki słowiańskie
Przykładowe wzory koszulek Słowiański Bestiariusz. Za zgodą właściciela sklepu.

Jeżeli chcesz wybrać wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby, warto wiedzieć, z jakimi symbolami i motywami słowiańskimi masz do czynienia — w tym celu właśnie powstał wyżej wspomniany blog pełen artykułów czerpiących ze źródeł. Blog Słowiański Bestiariuszu to niezłe miejsce do pozyskania, tak zwanej “wiedzy w pigułce” szczególnie dla laików.

Asortyment nieustannie zmienia się, a na stronie sklepu dostępne są sezonowe promocje – warto odwiedzić Słowiański Bestiariusz i sprawdzić, jakie wzory czekają na uzupełnienie Twojej szafy.

Autorka artykułu: Karolina Lisek
W ramach iSAP – Słowiańska Agencja Prasowa
CC BY SA 3.0

 Artykuł sponsorowany