Ładowanie

PATRONUJEMY! Dziady – spektakl muzyczny

PATRONUJEMY! Dziady – spektakl muzyczny

Zapraszamy Was na spektakl muzyczny – Dziady, który odbędzie się na Scena Supernova ul. Zyblikiewicza 12/4, 17 listopada 2023 o godzinie 20:00.

Ciemno wszędzie!
Stańmy dokoła trumny i przenieśmy się do świata wierzeń naszych słowiańskich przodków! Udowodnimy, że najsłynniejszy polski horror – “Dziady” A. Mickiewicza – to pełnokrwista literatura, do której chce się powracać.

Okazją jest koncert a właściwie spektakl muzyczny ze scenografią i kostiumami. Spektakl pełen niesamowitości, niepokoju, w którym dusze umarłych błąkają się między żywymi.

  • Śpiewają: Iwona Karcz – Wojnarowska (zwyciężczyni nagrody dla najlepszej wokalistki 30. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Folkowej “Mikołajki Folkowe”), Ewa Trzepióra, Natalia Kunikowska, Emilia Lembicz, Piotr Enhap, Alicja Koniuszek, Agnieszka Madalska
    i inn..
  • Zespół: Jakub Zielina – Hyperion , Oskar Czechowicz, Krzysztof Sroka
  • Reżyseria i muzyka: Jakub Zielina
  • O autorze: multiinstrumentalista, założyciel projektu Żmij, z którym koncertował ostatnią dekadę w kraju i za granicą, twórca muzyki teatralnej, widowisk muzycznych i popularnych baśni umieszczonych w serwisie Youtube, przez wiele lat prowadzący popularny jam session Folksession w Barakah, zwycięzca ogólnopolskich festiwali (min. FAMA w Świnoujściu).

Bilety: 50 zł / 40 zł.

KUP BILETY! WEŹ UDZIAŁ W WYDARZENIU

spektaklt dziady kraków

Notatkę sporządziła: Karolina Lisek